İzmit Web TasarımMarjin, İzmit'te bulunan web tasarım ofisi ve alanında eğitimli ve tecrübeli genç kadrosu ile sizlere web tasarım, e-ticaret, google adwords, sosyal medya, dijital ve basılı tanıtım materyalleri gibi konularda hizmet ve destek vermektedir.

Türkiye'de responsive web tasarımın öncüsü olduk

Marjin, responsive İzmit web tasarım teknolojisinin Türkiye'de ki ilk uygulayıcılarından biridir. İzmit, Derince, Körfez, Gebze, Gölcük, Karamürsel, Kandıra, Başiskele, Kartepe, Çayırova, Darıca, Dilovası, başta İzmit olmak üzere Kocaeli'nin tüm ilçelerinde kurumsal veya kurumsallaşma yoluna adım atan bir çok firma ile tanıştık, bir çoğu ile de çalışma fırsatımız oldu. 2009'dan bu yana sadece İzmit'ten değil, Türkiye'nin bir çok farklı ilinden referanslar edindik. Müşterilerimizle yol arkadaşlığı yaptık, bu sebeple hem yerel, hem globale çalışan, Hollanda'ya kadar uzanan geniş bir referans ağına sahip olduk.

Marjin, Web Tasarım Ajansı olarak onur duyarak sunduğumuz, kıymetli markalarımız için hazırladığımız işleri görmek için projeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.