KULLANICI GİRİŞİ

destek

Destek, Bakım ve Güvenlik bizim işimizin en önemli parçasıdır. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu şeylere hizmet ediyoruz.
Mobil Web sitesi

" - En önemli işimiz : destek "

Web siteniz ve Marjin'den aldığınız tüm hizmetler konusunda asla endişelenmeyin.. Çünkü Destek, Bakım ve Güvenlik bizim işimizin en önemli parçasıdır. Bizi aradığınız ya da mail attığınızda, karşınıza mutlaka deneyimli, profesyonel bir çalışma arkadaşlarımız karşınıza çıkar. Şimdi rahatlayın ve talebinizi bize yazın.

Domain | Alan Adı

Dünya'nın tüm domain uzantılarında markanızı tahsis ediyoruz. 1200 farklı uzantıda alan adı tescili, takibi, yenilenmesi ve tüm aşamalarını sizin için takip ediyoruz. Alan adınız emin ellerde..

Web Hosting

Sunucularımız Türkiye'nin en iyi veri merkezlerinde ve tek Tier 3 sertifikasına sahip, Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır. Web siteleriniz, Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olmaktadır.

En son projelerimiz

100'lerce proje tamamladık

10 yıldır çok sayıda websitesi ve dijital tasarıma imzamızı attık. Malesef hepsini burada sergileyebilmemiz mümkün değil. Sizin için son yaptığımız web tasarım çalışmalarımızı biraraya topladık.

PROJELERİMİZ