KULLANICI GİRİŞİ

promosyon

Markanız için ihtiyaç duyabileceğiniz, bilinirliğinizi ve satış gücünüzü artıracak tüm promosyon ürünleri Marjin'de.
Mobil Web sitesi

Müşterileriniz özeldir

Firmalarınıza, müşterilerinize, arkadaşlarınıza kendilerini önemsediklerini hissettirirken bir yandan da reklamınızı yapmanın en kolay yoludur promosyon. Ürünlerimizin kalitesi ve çeşitliliği tabiki bizim tasarımlarımızla birleşince markanıza çok yakışacak ve değer kazandıracak.

Ajandalar, çantalar, ödül kupa ve madalyalar, takvimler, plaketler, kalem ve kalem setleri, saatler, vip ürünler, masa sümenleri, duvar panoları, masa setleri, usb bellekler, powerbank, kahve setleri, geri dönüşüm promosyon ürünleri, sekreterlikler ve bloknotlar, anahtarlıklar, kartvizitlikler, şemsiyeler, çakmaklar, porselen ve seramik promosyon ürünleri, tişörtler, şapkalar, iş elbisesi, yelekler ve daha içinizden ne geldiyse müşterilerinize hediye edebilirsiniz. Markanızın iş yaptırdığı bir firma değil, iş partneriniz olmaya talibiz.

Marjin, markanızın her ihtiyacı olduğu zaman yanınızdadır.

En son projelerimiz

100'lerce proje tamamladık

10 yıldır çok sayıda websitesi ve dijital tasarıma imzamızı attık. Malesef hepsini burada sergileyebilmemiz mümkün değil. Sizin için son yaptığımız web tasarım çalışmalarımızı biraraya topladık.

PROJELERİMİZ